I 103 urodziny mieszkanki naszej gminy
  • top_small1.png
  • top_small9.png
  • top_small8.png
  • top_small7.png
  • top_small2.png
  • top_small4.png
  • top_small3.png
  • top_small6.png
  • top_small5.png
Smaller Default Larger

W dniu 2 stycznia 2021 roku najstarsza mieszkanka naszej gminy- pani Bronisława Truszkowska, obchodziła wspaniały jubileusz 103 rocznicy urodzin. Z tej okazji dnia 7 stycznia solenizantkę, w imieniu Wójta Gminy Górzyca- Roberta Stolarskiego, jak i swoim, odwiedziła sekretarz Gminy Górzyca- Anna Kwiek-Judycka. Odwiedziny miały na celu uczczenie tego wspaniałego jubileuszu  i złożenia najszczerszych życzeń na kolejne lata. Ze wzgledów na epidemię Covid-19 sposób obchodzenia tej rocznicy musiał odbyć się z zachowaniem reżimów sanitarnych i nie można było sobie pozwolić na wspólne świętowanie.