• top_small1.png
  • top_small2.png
  • top_small8.png
  • top_small6.png
  • top_small4.png
  • top_small9.png
  • top_small3.png
  • top_small5.png
  • top_small7.png
Smaller Default Larger

W zakończonym 23 stycznia plebiscycie na  najpopularniejszego lubuskiego sportowca w kategorii "powiatowej" drugie miejsce zajęła reprezentująca Górzycki Klub Tenisowy SMECZ Dominika Podhajecka. To wielki sukces zarówno samej Dominiki, jak i naszego Klubu Tenisowego. Rywalizacja do ostatnich minut była bardzo zacięta i liczył się każdy głos. Pierwsze miejsce zajął Igor Zienkiewicz –reprezentujący wschowski klub motocrossowy, na którego zagłosowało 16.065 osób.

Nasza Dominika zajęła drugie miejsce zdobywając 14.246 głosów. Podium zamknęła Agata Nawój, medalistka tegorocznych mistrzostw Europy w Sztukach Walki IMAF zdobywając 10.887 głosów. Gratulujemy wszystkim laureatom, ale w sposób szczególny gratulujemy naszej zawodniczce, która pomimo tak młodego wieku jest już zauważalna w świecie lubuskiego sportu.

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Wiecej informacji o plikach cookies i polityce prywatnosci.

  Akceptuje plik cookies na tej stronie.