Smaller Default Larger

W dniach 28-29 listopada 2015 r. Szczecińskie Centrum Tenisowe Prawobrzeże było organizatorem tenisowego Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego w kategorii Skrzatek (do lat 12). Kolejny świetny występ w zawodach Polskiego Związku Tenisowego zanotowały reprezentantki GKT Smecz Górzyca, siostry Wiktoria i Dominika Podhajeckie. Zawody pewnie wygrała Wiktoria, która w finale pokonała Zuzannę Sedzik (SKT Szczecin) 2:0 (6:2, 6:1). Trzecie miejsce na podium wywalczyła najmłodsza uczestniczka turnieju, dziewięcioletnia Dominika, której na drodze do finału stanęła… jej starsza siostra Wiktoria. W pierwszym oficjalnym meczu PZT pomiędzy siostrami górą była starsza Wiktoria (6:1, 6:1). W ćwierćfinale Dominika po ponad dwugodzinnym boju pokonała Ninę Jassa, 3 lata starszą reprezentantkę Szczecińskiego Centrum Tenisowego Prawobrzeże 2:1 (6:7, 6-4 i 10:5 w super tie breaku).