I Niezwyczajny sukces
  • top_small7.png
  • top_small6.png
  • top_small8.png
  • top_small2.png
  • top_small4.png
  • top_small1.png
  • top_small3.png
  • top_small5.png
  • top_small9.png
Smaller Default Larger

Nie tak dawno pisaliśmy o nominacji jednego z mieszkańców naszej gminy, do plebiscytu Instruktorskiego Związku Harcerstwa Polskiego "Niezwyczajni 2015". Miło nam poinformować, że Pan Konrad Musielak wygrał plebiscyt w swojej kategorii i otrzymał nagrodę z rąk Mieczysława Łuczaka, wiceprezesa Najwyższej Izby Kontroli w trakcie uroczystej Gali odbywającej się w Warszawie.  Jak możemy przeczytać na oficjalnym fanpage'u szczepu harcerskiego prowadzonego przez Pana Konrada (facebook.com/szczepsulima) czuje się on bardzo mocno wyróżniony, a to dlatego, że został zauważony na tle ponad 8 000 instruktorów działających w Związku Harcerstwa Polskiego.

Warto dodać, że Pan Konrad poza harcerskim wolontariatem jest nauczycielem i pedagogiem pracującym na terenie naszej gminy. Cieszymy się niezmiernie, że tak wspaniałe osoby wychowują młodych ludzi, nie tylko w trakcie zajęć, ale również w swoim wolnym czasie. Pokazuje to bardzo duże zaangażowanie i doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, co wpływa bardzo mocno na poziom edukacji prowadzonej przez tak ambitnych ludzi jak Pan Konrad. Nagroda ta jest docenieniem wieloletniej pracy harcerskiej Pana Konrada z młodymi ludźmi w Czarnowie oraz współpracy z osobami wspierającymi ich działalność wychowawczą. Misją Zawiązku Harcerstwa Polskiego jest wychowywanie młodego człowieka, czyli wspieranie go we wszechstronnym rozwoju i kształtowanie charakteru przez stawianie wyzwań. Sukces w spełnianiu tej misji jaki odniósł Pan Konrad nie mógłby się odbyć bez osób, które wspierają działalność harcerzy z Czarnowa, za co im bardzo serdecznie dziękuje i zachęca wszystkie osoby, aby wspólnie z nim poprzez nawet najmniejsze gesty pomocy wychowywali młodych ludzi na świadomych i odpowiedzialnych Polaków. Gratulujemy tak wielkiego sukcesu i jesteśmy dumni, że to mieszkaniec gminy Górzyca został tak bardzo wyróżniony. Życzymy wielu radości i możliwości spełniania się zarówno w życiu prywatnym, zawodowym jak i harcerskim.