I START
  • top8.png
  • top3.png
  • top1.png
  • top5.png
  • top6.png
  • top4.png
  • top7.png
  • top.png
  • top2.png
Smaller Default Larger

W dniu dzisiejszym w Pracowni Edukacji Kulturalnej dzieci 3-5 letnich odbyło się pasowanie na przedszkolaków.Po krótkim występie artystycznym, Pani Sekretarz Anna Kwiek-Judycka oraz Pani Dyrektor Małgorzata Gniewczyńska przystąpiły do uroczystego pasowania na przedszkolaka oraz wzorowego przedszkolaka. Dzieci otrzymały również dyplomy oraz upominki.Dziękujemy gościom i rodzicom za przybycie i zapraszamy do fotorelacji.

Wójt Gminy Górzyca przypomina, że w dniu 22 października 2021 r. upływa termin składania do Urzędu Gminy Górzyca dokumentów uprawniających do udziału w programie GRANTY PPGR - Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym. Gmina Górzyca planuje w przyszłym tygodniu złożenie wniosku o dofinansowanie zakupu sprzętu w ramach przedmiotowego programu, w związku z czym osoby, które chciałyby jeszcze złożyć niezbędne dokumenty proszone są o ich dostarczenie ostatecznie do dnia 22.10.2021 r. do godz. 15:30.

 

Wymagane dokumenty:

- OŚWIADCZENIE DLA RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO, - OŚWIADCZENIE UCZNIA SZKOŁY ŚREDNIEJ KTÓRY OSIĄGNĄŁ PEŁNOLETNOŚĆ – dot. ucznia szkoły średniej, który ma ukończone 18  lat,

- WNIOSEK DOTYCZĄCY WSKAZANIA PREFEROWANEGO SPRZĘTU,

- ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH,

- DOKUMENT POTWIERDZAJĄCY FAKT ZATRUDNIENIA W PPGR członka rodziny dziecka (tj. rodzica, dziadka, pradziadka, opiekuna prawnego) wskazanego w oświadczeniu, celem weryfikacji stanu faktycznego.

 

Informujemy, że dokumenty złozone po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Sulęcinie informuje o organizowanym przez Centralę KRUS II Ogólnopolskim Konkursie Testowym z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym-"Rola rolnika,by upadku unikał",który będzie przebiegał w formule on-line. Konkurs trwa do 20 listopada 2021r.,100 uczestników, którzy zdobędą największą ilość punktów w najkrótszym czasie otrzyma nagrody rzeczowe o wartości ok.500zł brutto,tj.myjki ciśnieniowe.Szczegółowe informacje i zasady uczestnictwa zostały umieszczone również na stronie internetowej Kasy.

Załączniki do pobrania
Download this file (Plakat konkurs testowy 2021.pdf)Plakat konkurs testowy 2021.pdf1939 kB
Download this file (regul zatw.pdf)regul zatw.pdf940 kB

Bezpiecznie na wsi mamy upadkom zapobiegamy,kurs dotyczy zagadnień związanych z bezpieczeństwem dzieci podczas przebywania w gospodarstwie rolnym.Dostępny jest on zarówno na stronie internetowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Sulęcinie w Aktualnościach jak i pod linkiem https://prewencje.krus.gov.pl.

Załączniki do pobrania
Download this file (Plakat.pdf)Plakat.pdf202 kB
Download this file (Zasady losowania.pdf)Zasady losowania.pdf1574 kB